Yaşam

Aylin Coşkun, Sinan Akçıl’a Tesadüfi Suçlamalarda Bulundu!

Sanatçı Aylin Coşkun, Sinan Akçıl’ın yıllar önce kendisinden müzik karşılığında 10 bin dolar aldığını ancak kendisine herhangi bir beste vermediğinden şikayetçi oldu.

TV8’de yayınlanan Ortamda Kalmasın programına konuk olan ünlü müzisyen Aylin Coşkun, Sinan Akçıl’ın yıllar önce kendisinden 10 bin dolar aldığını ancak müziğini hâlâ vermediğinin altını çizdi.

 

Coşkun “arkadaş seni tokat manyağı yapacağım.” Sözlerini kaydedip şunları söyledi: “Canlı yayında müzik sektörüne dair konuşmalar yaptı. Yıllar önce müzik dünyasında şarkı satın almak için 10 bin dolar veren dolandırıcıların olduğunu belirtmişti.”

Coşkun, “Şarkıyı zamanında yapmamakla kalmayıp, aynı zamanda küstahça da hareket ediyorlar” diye konuştu ve ekledi: “İsim vermeyeceğim ama hepsi arkadaşım. Bunu da herkes biliyor. Kurala göre bizim markette yıllardır yürürlükte, şarkı almak 10 bin dolar. ben ödemeyi o dönemin parasını tl’ye çevirerek yaptım. karşılığında şarkımı alamadığım için ya bana ver diyorum. şarkı söyle ya da paramı ver. Ben böyle konuştuğumda “Biz o kadar para almadık” diyorlar, “Bunların karşılığında dostum, yemin ederim seni tokat manyağına çevireceğim.” onun argümanı.

Coşkun: “Sinan Akçıl paramı aldı”

Aylin Coşkun, yaşanan tartışmaların ardından şunları söyledi: “Şarkımı ya da paramı vermezlerse tanıklar huzurunda dava açacağım. Yaptıkları dolandırıcılık sayılır. Bu utanç verici. O para 5-6 yıldır onların elinde. Sinan Akçıl paramı aldı ama şarkımı vermedi. Hem parama hem de şarkıya bahse girdi. Ayrıca yaptığı açıklamada, “Aylin’i üzdüm, hallederiz” dedi. “dedi ama hiçbir şey yapmadı.” Şu sözlerle tepki gösterdi:

 

 

habertefenni.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu