Haber

Beslediği yılan kendini ısırdı! Akşener’e beklenmedik yerden bir tokat

      Haber7-Özel

Ülkemizde yaşanan her kritik olayın ardından dezenformasyonun yapıldığı, İslam’a, Peygamber’e ve Kuran’a karşı aşağılık sözlerin söylendiği bir kin yuvasıdır. ekşi sözlük Yaklaşık depremin ardından bir karar alındı. Kahramanmaraş sarsıntılarının ardından kin kusmaya devam eden trol yuvası ekşi sözlükbir anda 21 Şubat 2023gün kapalıydı.

KILIÇDAROĞLU, SONRA AKŞENER, SAHİP

Deprem felaketinin yaşandığı ilk günden bu yana sosyal medyada provokasyon amaçlı çok sayıda paylaşıma gündem oldu. ekşi sözlük Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından erişim engellenmiştir. Bu kararın ardından muhalefet, Ekşi Sözlük’ü oybirliğiyle destekledi. Önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluaçıklama yaparak “Twitter’ı en kritik saatlerde kapattılar, yardım çağrısını duyamadım. Şimdi de Ekşi Sözlük’ü kıstılar. Ürettiği yalandan başka hiçbir şeye sabrı olmayan İletişim Başkanlığı’nın eline geçsin.” Derhal Ekşi Sözlük’ten elinizi çekin!”söz konusu.

Kılıçdaroğlu’ndan sonra İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Ekşi Sözlük Sahiplendi. Akşener Ekşi Sözlük’ün kapatılması üzerine kendisine yöneltilen soru “Bunu aptallık ve siyasi aptallık olarak görüyorum.”Akşener diyor “Ne yaptın?açıklama yaptı

AKŞENER’E YASADIŞI UNVAK

Meral Akşener Dün altılı masa dağıtan masadan ayrıldıktan sonra durum değişti. Bugüne kadar hep İslam’ı, Peygamber’i, Kuran’ı ve devlet görevlilerini hedef aldılar. ekşi,Geçen hafta bu zamanlar ekşi sözlük Kapatılmasına karşı çıkan Akşener’i hedef aldı. Kin ve nefretlerini çok ağır sözlerle aktaran Ekşi yazarlar Akşener’e “ahlaksız” bir konu açtı Ekşi Sözlük’te “Meral Akşener’in kaset ihtimali”Başlığın altına yüzlerce yorum yapıldı.


YAŞAR OKUYUCULARI ‘AKŞENER’İN BELGELERİ VAR’ DEDİ

22 Şubat’ta CHP’den ihraç edilen eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan da Akşener hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Okuyan, DÜZGÜN Parti Lideri’nin belgesinin elinde olduğunu ve bu konuyu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğünü söyledi.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu