Haber

Çankaya Belediyesi her sene olduğu gibi bu sene de ilçe sakinlerinin sorunsuz ve huzurlu bir bayram geçirebilmeleri için seferber oldu

Çankaya Belediyesi, sabahın ilk saatlerinden itibaren vatandaşların ihtiyaçlarına göre düzenlenen Kurban Satış ve Kesim Alanında çalışmalara başlayarak ilçe sakinlerinin huzurlu bir bayram geçirmeleri için hizmet veriyor. Özellikle sabah saatlerinde araç yoğunluğunu en aza indirmek için alana giriş ve çıkışları kontrollü bir şekilde gerçekleştiren belediye, Çankaya Zabıtası kontrolünde kurbanlık alana araçlarıyla gelen vatandaşları bayram için hazırlanan otoparka aldı.

 

ÇANKAYA BELEDİYESİ BAYRAM BOYUNCA TEYAKKUZDA
Tüm birimleriyle kesim alanında faaliyet gösteren Çankaya Belediyesi başta Zabıta olmak üzere Fen İşleri, Temizlik, Park ve Bahçeler, Destek Hizmetleri, Sosyal Yardım Sağlık Birimi ekipleri ile vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için titizlikle çalışmalarını sürdürdü. İbadetlerini yerine getiren vatandaşlara çay ikramında bulunan belediye, kesim sonrası taşıma kolaylığı açısından poşet desteği de veriyor. Tankerlerle vatandaşlara temiz su temin edilirken havalı calaska sisteminin kurulu olduğu alanda, hayvan gübreleri ve seyyar tuvaletler her gün düzenli aralıklarla temizleniyor. Bayramdan önce olduğu gibi bayram süresince de devam edecek ilaçlama çalışmaları hem bölgede bulunacak vatandaşların sağlığı hem de hayvanların sağlığı açısından önem taşıyor. Ayrıca bayram boyunca alanda ambulans, ilaçlama, hayvan kontrol ve zabıta araçları da hazır bulunacak. 

İlçe sakinlerinin huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmeleri için her detayı düşünen Çankaya Belediyesi, vatandaşların kurban bayramı boyunca Çankaya İletişim Merkezinin 444 06 01 numaralı hattından, https://iletmer.cankaya.bel.tr/ adresinden, 0505 167 19 67 Whatsapp hattından talep ve şikayetlerini de alacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

bergamaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu