Ekonomi

Go Green Türkiye kapılarını Bursa’da açtı

BURSA (İGFA) –Yarının elektrikli araç dünyasına bugünden ev sahipliği yapan Go Green Türkiye 2023, ilk gününde yurt içi ve yurt dışından 1.500’ün üzerinde profesyonel tarafından ziyaret edildi.

Bursa Tüyap’ta devam eden Go Green Turkey’e gelenler, Elektrikli Araç Deneyim Alanı Hyundai, Kia, Leapmotor, MG, Opel, Skywell ve Was Motor markalarının yeni modellerini kullanmaktan da keyif alıyor.

Tarsus Fuarcılık ve No On Fuarcılık tarafından, Türkiye Elektrikli ve Hibrit Araçlar Derneği (TEHAD) desteğiyle düzenlenen Go Green Türkiye, 18 Kasım Cumartesi akşamına kadar ziyaret edilebilecek.

Bu fuarda katılımcı markaların en yeni modellerini sergilediğini belirten Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Açılışla birlikte yoğun bir ziyaretçi ilgisi oluştu. Gözlemlediğimiz kadarıyla hem katılımcılar hem de ziyaretçiler fuardan oldukça memnun. Sanayinin kalbi olan Bursa’da bu organizasyonu gerçekleştirmek bize gurur veriyor” dedi.

GO GREEN TÜRKİYE’DE, İKİ YENİ YERLİ ELEKTRİKLİ ARABA İLK KEZ SAHNEDE

Dünya markalarının en yeni elektrikli modellerine ev sahipliği yapan Go Green Türkiye’de, Türk mühendislerin geliştirdiği iki farklı yerli otomobil ilk kez ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

buharkentajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu