Haber

GTA Trilogy – The Definitive Edition, Epic Games mağazasına geliyor

Video oyunlarıyla ilgili sızdırılan tezi takipçileriyle paylaşan Billbil-kun, Twitter hesabından Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın 19 Ocak’ta Epic Games Store’a ekleneceğini paylaştı.

GTA TRILOGY THE DEFINITIVE EDITION EPIC GAMES’E GELİYOR

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition oynamak isteyen bilgisayar kullanıcılarının oyunu Rockstar Games’in kendi başlatıcısından satın almaları yeterliydi. Ancak yayıncı Rockstar Games’in, oyunun daha fazla kitleye ulaşması için Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ı Epic Games mağazasına eklemeye karar verdiği bilgisi sızdırıldı.

Ayrıca Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın Epic Games’in 19 Ocak’ta gelişini kutlamak için ilk hafta yüzde 50 indirimle satışa sunulacağı da sızdırıldı.

Epic Games mağazasına ekleneceğinin duyurulmasıyla birlikte merak edilen bir diğer iddia ise Steam mağazasına gelip gelmeyeceğiydi. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın Steam’e gelip gelmeyeceği hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Oyunun mümkün olduğunca birden fazla platformda olması, Rockstar Games’in satışlarını artıracaktır. 2021’de piyasaya sürülen Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, karakter modelindeki safsatalar, görsel aksaklıklar ve kusurlarla dolu olduğu için oyunculardan gelen olumsuz eleştirilerle dolup taştı.

haber-yedisu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu