Haber

Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu Müge Anlı’da anlatmaya devam ediyor: “Çocuk sevmeyen adamın kızı çıktım”

82 yaşındaki Metin Akpınar’ın, Suphiye Orancı ile ilişkisinden 2 kızı olduğu i günlerce konuşuldu.

Duygu ve Sevgi isimli ikiz kardeşler aynı aileye evlatlık verildiği öğrenilmişti. Yıllar sonra babası olduğu DNA testiyle kesinleşen Duygu Nebioğlu bu sefer annesi Suphiye Orancı’yı bulmak için yola koyuldu.

Günlerdir canlı yayına çıkan Nebioğlu, Müge Anlı’nın programında annesini aramaya devam ediyor.

6 çocuk var

Metin Akpınar’ın kızı Nebioğlu, programda Uğur Dündar’dan da çocuğu olduğu iddia edilen annesi Suphiye Orancı’nın 6 çocuğunu olduğunu söyledi. Nebioğlu, “İkisi Almanya’daki evliliğinden. Dört kardeşim de benimle aynı kaderi yaşadı. ” demişti.

“Çocuk sevmeyen bir adamın kızı çıktım”

Canlı yayında isyanını sürdüren Nebioğlu, ” lütfen anlat. Çocuk sevmeyen bir adamın (Metin Akpınar) kızı çıktım. Biz annemle bunları konuştuk. Diğer kardeşlerimin babası da ünlü. En büyük ablamınkinden emin değilim. Büyük ablamın olayı aile sırrı gibi bir şey. Büyük ablamın babası hakkında annem hiç konuşmadı.

“İlk çocuğu 19 yaşında doğurmuş”

Ben anneme babalarımız kim diye sordum. Annem babalarımızın kim olduğunu söylemiyor. Furaye ablamı 19 yaşında doğurmuş, çok aşıkmış. Furaye’nin babası ile annesini ikna edememişler.

“Anneannem kumarbazmış”

Anneannemin o kumarbaz hayatından dolayı annemle ilk aşkının evlenmesine izin verilmemiş. Anneannem kumarbazmış, kardeşleri de annemi korumamış. İsim vermediler böyle hikaye anlattılar.

“Behzat ve Süheyl Uygur’a da benziyorum”

İkinci ablam Dilara için de babasını ‘Uğur Dündar’ diye anlattı. Biz benzetmeden yürümüyoruz. Ona bakarsanız Behzat ve Süheyl Uygur’a da benziyorum.

Anneannemin ikiz kızları sevgilisinden

Başka bir adamdan anneannemin çocuğu olmuş o da aldatıyormuş dedemi. Annemin evlilik dışı ikiz kızları oluyor. İkiz kızları sevgilisinden. Teyzem babasının kim olduğunu biliyor ama bana söylemiyor.

Süphiye Orancı’nın arkadaşı olduğunu iddia eden Zeynep Hanım canlı yayına katıldı ve bildiklerini anlattı.

“Cezaevine girmiş”

Süphiye Orancı’nın fotoğraflarını da Müge Anlı’ya yollayan Zeynep Hanım, “88 yılında annesi cezaevine girmiş o sırada 4 çocuğu vardı. Annesinden çok yakınan bir insandı. Bana çok yardımcı oldu. Bana ikizlerin Metin Akpınar’dan olduğunu söylemişti.

“Yeşilçam oyuncusundan da çocuğu var”

Çok klas bir kadındı Etiler’de takılırdı. Ünlü bir Yeşilçam oyuncusu ona bir mekanda doğum günü yapmıştı.

“Hırsızlık yüzünden cezaevine girmiş”

Annesinin yüzünden ünlü isimlerle çıktığını birlikte olduğunu söylemişti. O doğum günü yapan kişi yüzünden hapse girmiş. Konu hırsızlık diye biliyorum.

“Hep ünlülerle birlikteydi”

Dilara G.’nin babası Uğur Dündar değil o şarkıcı. Normal bir insanlarla birlikte olmazdı zaten. Hep ünlüler iş adamlarıyla olurdu.

Yasaklı madde kullanıyordu

Yasaklı madde almak için birlikte olduğu kişinin parasını çaldı. Parasını çaldığı kişi de o Yeşilçam oyuncusuydu Süphiye’yi bu yola düşüren de o kişidir.

“Futbolcular var”

İlginç bir hayatı vardı. Futbolcular falan ayarlanıyormuş onlarla çıkıyormuş o kadar çok kişi var ki. Kimse zorlamıyordu onu her şeyi kendi isteğiyle yapıyordu.

feke-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu