Ekonomi

Millet İttifakı Adana’da halkla buluştu

Millet İttifakı Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana’da vatandaşlarla bir araya geldi.

Mitingden öne çıkanlar:

Mansur Yavaş: Çok iftiralar atıldı

“Bir sürü iftira atıldı. Niçin yapıyorlar. 25 yıldır başka yönetim görmediler, başkasının daha iyi kapatacağını görmek istemiyorlar. Kendilerini kutuplaştırıyorlar. Halkı kutuplaştırıyorlar. Muhafazakâr görünsünler, hangi partidensin diye sormayacaklar, doğruyu yedin mi diye soracaklar dedik.

Ekrem İmamoğlu: Ülkenin 85 milyon insanına hizmet vereceğiz

“Millet ne derse o olur. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Atalarımız bize emanet. Gücümüzü en iyi Adanalılar bilir. 14.”

Meral Akşener: . Kadınları aşağılayan kötü dil kullanan bir zihniyet

“30 yıldır siyasetin içindeyim. Kadınları bu kadar aşağılayan, gençleri aşağılayan iftiracı bir dille seçime gidiyoruz. Onun dini, kitabı yok diyen bir dille onun milletiyle hiç karşılaşmadım. yakında peygamberliğini ilan ederse şaşırmayacağım.14 mayıs akşamı temel tıpta bu işi bitirmeliyiz bu ülkeyi psikiyatr tedavisine muhtaç insanlar yönetiyor yalvarırım tüm tanıdıklarınızı sandığa götürün. “

“Kazansak şampanya patlatırız. Kazansalar alınları temiz secdeye giderler. Kul hakkı yemeyin. Nerde alınlarınız kara ve temiz. Süleyman Soylu Bey İmamoğlu’nu itham etse. Erzurum’da Sayın Ekrem İmamoğlu’na yapılan provokasyon, zorbalık yapmış demektir.”

Detaylar geliyor…

haber-koycegiz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu