Haber

Serenay Sarıkaya Müzik Dünyasında Aradığı Aşkı Buldu mu? Şarkıcı Mert Demir’den Sürpriz Aşk İddiası!

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre Serenay Sarıkaya ile müzisyen Mert Demir aşk yaşamaya başladı. Çiftin aşık olduğu iddiası dergiye bomba gibi düştü. Serenay Sarıkaya ve Mert Demir’in aşık olduğu tezini güçlendiren detay dikkat çekti.?

Kaynak:https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/h…

Serenay Sarıkaya iki sezondur “Aile” dizisiyle ekranlarda yer almaya devam ediyor. Dizi projesinin yanı sıra başka projeleri de bulunan Sarıkaya, iş temposunun yoğun olduğu bir dönemden geçiyor.

Sarıkaya’nın yoğun iş temposu içerisinde şarkıcı Mert Demir’e vokal olarak çalıştığı iddia edildi. Mert Demir’in söylediği “Ateşe Fallum” şarkısının nakaratında arka planda duyulan sesin Serenay Sarıkaya’ya ait olduğu iddia edildi.

Sarıkaya geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda yoğun iş temposu nedeniyle aşka vakit bulamadığını söylemişti. Ancak Hürriyet’ten İsmail Bayrak, vokalisti Sarıkaya’nın sahne aldığı Mert Demir ile aşk yaşadığını iddia etti.

Mert Demir’in adı son dönemde oyuncu Seray Kaya ile birlikte anılmıştı. Ancak Seray Kaya, Mert Demir’le olan bağı sorulduğunda arkadaş olduklarını ve hayatında kimsenin olmadığını söyledi.

Mert Demir ile Serenay Sarıkaya arasındaki ilk kıvılcımın birlikte söyledikleri “Ateşe Düşmüş” şarkısıyla başladığı iddia edildi.

Çiftin yakın çevresiyle ilişkileri hakkında net bir şey söylemediği ve “Birbirimizi tanıma sürecindeyiz” dediği iddia edildi.

Peki siz bu ikilinin aşk tezleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce iyi görünüyorlar mı? Yorumlarda buluşalım.

haberyenicaga.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu