Haber

Trabzonspor’dan secdeye giden futbolcusunun üzerine tükürdüğü iddia edilen Samet Akaydın’a zehirli sözler

Süper Lig’de 34.haftada Fenerbahçe, Trabzon sahasında spor onu 3-1 yendi. Sarı lacivertli stoper Samet Akaydın’ın Trabzonspor maçında rakibi Trezeguet’e yaptığı iddia edilen hareketle ilgili olarak, spordan bir açıklama geldi.

“İĞRENCİ VE İĞRENÇTİR”

Secdeye giden rakibinin üzerine tükürdüğü iddia edilen Samet Akaydın hakkında yaptığı açıklamada, Trabzon spor, ” Fenerbahçe18 Mayıs 2023 tarihinde oynadığımız maçta futbolcumuz Mahmoud Trezeguet’e yönelik yapılan insanlık dışı eylemi şiddetle kınıyoruz. Fenerbahçeli futbolcu Samet Akaydın’ın Trezeguet’in golünün ardından secde ederken oyuncumuza ‘dönmesi’ gerçeğini söylemesi utanç verici ve tiksindiricidir. kutlama!

“EN KISA ZAMANDA YAPILMASINI BEKLİYORUZ”

Fenerbahçe başta olmak üzere tüm futbol paydaşları Samet Akaydın’a tepkili Spor Türkiye Futbol Federasyonu’nun ve kulübümüzün gerekeni bir an önce yapmasını bekliyoruz. Sporu dostluk, sevgi ve saygı temelinde yeniden inşa etmek için tüm sporToplumu birlik olmaya, bu tür saldırganlığı ve insanlık dışılığı reddetmeye ve futbolun gerçek değerlerini korumaya çağırıyoruz.”

SAMET AKAYDIN ​​SESSİZLİĞİ BOZDU

Fenerbahçeli savunma oyuncusu Samet Akaydın yaptığı paylaşımda, “Sporcunun sosyal medya alışkanlığının bir parçası olan hareketimin manipüle edilmesini ve bakış açısıyla ortaya atılan ahlak dışı argümanları kınıyorum.” ifadelerini kullandı.

Söz konusu durum:

saphane-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu