Teknoloji

Yeni Hunt: Showdown Güncellemesinin Tarihi Belli Oldu

Crytek tarafından yayınlanan yeni video ile yeni Hunt: Showdown güncellemesinin tarihi de açıklandı. Ağustos ayında, oyun için yeni bir sayfa açılacak. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: V Rising’in PlayStation 5’e Çıkış Tarihi Açıklandı


Esasen Hunt: Horrors of the Glided Age adı altında Darksiders için ruhani halef olarak doğan Hunt: Showdown, 2019 yılında öncelikli olarak PC satışa sunulmuştu. Sonrasında PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcılarıyla da buluşan çevrimiçi çok oyunculu oyunda, bir ödül avcısının rolüne geçiyor ve hem efsanevi canavarları avlamak hem de tahliye noktasına ulaşabilmek için diğer ödül avcıları karşısında hayatta kalma mücadelesi veriyoruz.

Geride bıraktığımız zaman zarfında içerik anlamında bir hayli desteklenen Hunt: Showdown oyununda, bu yıl için CryEngine 5.11 motoruna geçiş yapılacağı ve PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarının da çıkacağı söylenmişti. Ayrıca DirectX 12, FSR 2.1.2 ve HDR gibi grafiksel iyileştirmeler söz konusu olacak iken, bunların ön plana çıkartılabilmesi için de farklı biyomları olan yeni bir harita da oyunculara sunulacak. Buna ek olarak, en düşük sistem gereksinimlerinde de yükselme olacak. Öyle ki, iyi bir performansla oynayabilmek için artık en aşağı yedinci nesil Intel veya muadili bir işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 1650 Super veya muadili bir ekran kartı gerekecek.

Yeni Hunt: Showdown Güncellemesinin Tarihi Ne Zaman?

Yakın bir zaman önce oyunun Youtube kanalı üzerinden yayınlanan yeni videoda konuşan Hunt markasının başındaki isim olan David Fifield, hazırlık aşamasında olan güncellemenin 15 Ağustos 2024 tarihinde yayınlanacağını duyurdu. Güncellemenin yayınlanmasından sonra, oyunun artık PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde oynanamayacağını ve PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarına yükseltmek durumunda olacağımızı da sözlerine ekledi. Bahsi geçen yükseltme ise ücretsiz olup, ana oyun ve indirilebilir içerikleri ile ilgili kullanıcı hesaplarını ve hakları da kapsayacak.

CryEngine 5.11 motoruna geçişin dışında, kullanıcı arayüzü revizyonu, kontrolcü desteği, aşama kaydetme ve temel silah kilidi açma sistemi değişiklikleri, eşleşme ve silahları oyun içinde inceleyebilme özelliği gibi yenilikler de bizi bekleyecek.

arnavutkoyajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu