Haber

Aracı vuran tetikçi görüntülü aramayla onay aldı

Çekimden önce bir görüntü ile aradı ve onay aldı.

Aracı vuran ‘tetikçi’ güvenlik kamerasına yansıdı

İSTANBUL – Kimliği henüz öğrenilemeyen bir kişi, İstanbul’un Pınar Mahallesi’nde görüntülü arayarak teyit aldıktan sonra park halindeki araca ateş etti. Yaşanan farklı anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olay, gece saatlerinde Esenyurt’un Pınar Mahallesi’nde meydana geldi. Teze göre özel şube çalışanı Seçkin Doğan isimli vatandaşın aracı tanımadığı bir kişi tarafından kurşunlandı. Gece saatlerinde mermi sesini duyan komşuları, adama haber verdi. Doğan ise konuttan çıkıp arabasının vurulduğunu görünce polisi aradı. Olay yerine gelen polis ekipleri, güvenlik kameralarını inceleyerek şahsı yakalamaya başladı.

Doğan, yaşanan anları anlatarak, “Eve geldim, dışarıdan mermi sesi geldi. Gece bu bölgeden silah sesleri çok geldiği için umursamadım. Yarım saat sonra aracınız bozuk diye komşum aradı. Vuruluyor.Kamera görüntüleri de var.Kişi görüntülü arıyor,birinden onay alıyor.Benim bildiğim bir husumeti yok.Yani var. Devletten talebim yakalanmasıdır. Öncesi ve sonrasında kimse aramadı” dedi.

Görüntülü görüşme ile onaylandı

Olay anı saniye saniye güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Güvenlik kamerası tarafından kaydedilen anlarda, araca tabancayla saldıran tetikçi olduğu düşünülen şahıs, ateş etmeden önce manzaralı birini arayarak aracı gösterip onay aldı. Olay yerinde ayrıca şahsın silahının sıkışması ve silahını değiştirmesi de yer aldı.

haber-ardesen.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu