Haber

Gaziantep’te Bağımlı Abi Kardeşini Soğukkanlılıkla Öldürdü

Gaziantep’te uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen kişinin kardeşini öldürdüğü anın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, gece zanlıyı tedavi için ikna etmeye gelen katil zanlısının kardeşi Halil İbrahim Tanrıöver’in önce iki eliyle vücuduna ateş ettiği, ardından koşarak kafasına ateş ettiği görülüyor. Katil zanlısı ağabeyin olay sırasında ayık olması dikkat çekti.

Olay, 26 Temmuz 2023 tarihinde saat 02:00 sıralarında Şahinbey ilçesi Karataş Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre 5 çocuk babası makine teknisyeni Halil İbrahim Tanrıöver, uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen kardeşi Ö.FT’yi tedavi edip normal hayatına döndürmek için yıllardır uğraşıyor. Olay günü Tanrıöver, uyuşturucu bağımlısı olan kardeşi Ö.FT’yi tedaviye ikna etmek için kapısına kadar gitti. Bu sırada bağımlı olan ağabey, kapısını çalan ağabeyini tabancayla karşılayarak kovalayarak önce iki eliyle, ardından tek eliyle kafasına ateş etti.

Cinayet anı kameralara yansıdı, hayata döndürmeye çalıştığı kardeşinin sonu oldu

Uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen Ö.FT isimli şahsın kardeşini öldürdüğü anın güvenlik kamerası görüntüsü ortaya çıktı. Görüntülerde, gece kapısına gelip kendisini tedaviye ikna eden katil zanlısının kardeşi Halil İbrahim Tanrıöver, önce iki eliyle vücuduna ateş etti, ardından peşinden koşarak kafasına ateş etti. Görüntülerde, kardeşi tarafından vurulan ağabeyin son feryatları yürekleri dağladı.

Kardeşini soğukkanlılıkla öldürdü

Görüntülerin devamında, cinayet zanlısı kardeşini başından vurarak ölümüne neden olduktan sonra evine dönen ağabeyin anları yaşandı. Cinayet zanlısının bu esnada kendini toparlamış ve rahatlamış hali onu vazgeçirmiştir. Zanlının bir elinde silah tutarken ellerini açtıktan sonra başını iki yana sallaması dikkat çekti.

Cinayet zanlısı kardeşi tutuklandı

Kardeşini soğukkanlı bir tavırla öldürdüğü ileri sürülen Ö.FT isimli katil zanlısı, olay günü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alınarak, adı geçen ve tutuklanan yetkililerce tutuklandı. cezaevine teslim edildi. – GAZİANTEP

baykan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu