Yaşam

Antalya Büyükşehir’den Çocuk Kitapları Haftası’na özel etkinlik

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Doğan Hızlan Kütüphanesi, Dünya Çocuk Kitapları Haftası aktiflikleri kapsamında çocuk konuklarını ağırlıyor. Aktiflik kapsamında muharrir Emine Ercan ile birlikte kitap serüvenine çıkan çocuklar keyifli dakikalar geçirdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Dünya Çocuk Kitapları Haftası’nı çocuklara özel etkinliklerle kutluyor. Büyükşehir Belediyesi Doğan Hızlan Kütüphanesi Çocuk ve Birinci Gençlik Bölümü’nün düzenlediği aktiflik kapsamında Müellif Emine Ercan’ı çocuklarla buluşturdu. Kütüphanenin çocuk konukları müellif Emine Ercan ile kitap seyahatine çıktı.

ÇOCUKLAR KEYİFLİ VAKİT GEÇİRİYOR

Çocuk Kitapları Haftası’nın birinci etkinliğinde Hurma Yarbay Pınar İlkokulu 3. sınıf öğrencileri Emine Ercan’ın ‘Ogi ve Konuşan Kitabı’ ile keyifli vakit geçirdi. Macera ve gizem dolu öyküde kitabın kahramanı ile gezintiye çıkan çocuklar, ‘Ogi ve Konuşan Kitap’ ile özgürce hayal kurmanın keyfini yaşadı. Çocuklar hem kitap okuma alışkanlığı kazanırken hem de kütüphaneyi gezme fırsatı buldu. Aktiflik, 23 Kasım ve 25 Kasım tarihlerinde 10.30’da devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu